pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 lutego 2018
  • wyświetleń: 8051

28-latek poszukiwany listem gończym w rękach policjantów

W ręce pszczyńskich policjantów wpadł kolejny poszukiwany listem gończym. 28-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od września ubiegłego roku. Został zatrzymany tuż po tym, jak kryminalni zapukali do drzwi jego kryjówki. Za dokonaną wcześniej kradzież przyjdzie mu teraz spędzić najbliższy rok w zakładzie karnym.

Po tym, jak policjanci uzyskali informację, że poszukiwany przez sąd w Tychach 28-latek może przebywać właśnie w tym mieście, postanowili skontrolować mieszkania w wytypowanym rejonie. Tym bardziej, że wcześniej nie zastali go pod żadnym ze wskazanych adresów, ani we wcześniejszych miejscach zameldowania.

Zakończenie poszukiwań umożliwiła im na pozór nieistotna informacja przekazana przez kolegów z jednostki. Ten drobny fakt naprowadził ich na ślad poszukiwanego. Obrany przez kryminalnych trop był właściwy i pomimo wielogodzinnych czynności mieszkaniec Bojszów został zatrzymany.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.