Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 lutego 2018
  • 5 lutego 2018
  • wyświetleń: 5777

Od marca nowy pokój zagadek w Cinema Escape

Wraz z początkiem marca w repertuarze Cinema Escape w Pszczynie pojawi się nowy pokój zagadek. "Seria Niefortunnych Zagadek" przeniesie graczy w świat inspirowany zarówno serią książek, filmem, jak i niedawno powstałym serialem. Obecny pokój zagadek "Stacja 0: Iskra" będzie dostępny do 10 lutego.

kino wenus, cinema escape
Od marca nowy pokój zagadek w Cinema Escape · fot. BM / pless.pl


Opis fabuły pokoju "Seria Niefortunnych Zagadek"

Drodzy Agenci Niezwykle Tajnej Organizacji!

Dotarły do nas informacje o jakże podłym i okrutnym planie równie podłego oraz obdarzonego wątpliwym talentem aktora - hrabiego Olafa i jego trupy teatralnej. W wyniku serii niefortunnych zdarzeń zdobył on prawo do opieki nad trojgiem sierot Baudelaire, by położyć łapy na ich ogromnej fortunie. Wioletka, Klaus i Słoneczko potrzebują Waszej pomocy!

Zadanie, które przed Wami stanie, jest pełne niebezpieczeństw, dlatego wzywamy Was, jeśli tylko nie straszne są Wam ból, cierpienie i rozpacz. Dokładne informacje o Waszej misji są ściśle tajne, dlatego pełną wiedzę o nich otrzymacie dopiero po przybyciu do siedziby Niezwykle Tajnej Organizacji.

Pokładamy w Was ogromne nadzieje!
Agentka A i Agent M.


Szczegółowe informacje odnośnie dokładnego terminu otwarcia, czasu gry i liczebności grup ukażą się pod koniec lutego. Zapraszamy do śledzenia informacji na fanpage’u Cinema Escape na Facebooku oraz na stronie www.cinemaescape.pl.

cinema escape

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.