pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 lutego 2018
  • wyświetleń: 11178

[ZDJĘCIA] Lód spadł z dachu. O krok od tragedii na ulicy Kopernika

Nasz czytelnik poinformował nas o zdarzeniu, które miało miejsce na ulicy Kopernika. Z dachu jednego z budynków przy tej ulicy spadła bryła lodu.

Z dachu budynku przy ulicy Kopernika spadł lód · fot. czytelnik


Zdarzenie miało miejsce 26 stycznia o godzinie 8.30. - Huk było słychać na całej targowicy. Tyle szczęścia, że nie spadło to nikomu na głowę lub samochód. Kary za zaniedbania pewnie znowu będą dopiero jak się stanie tragedia - informuje nasz czytelnik.

Przypominamy, że w związku z trwającym okresem zimowym właściciele i administratorzy nieruchomości są zobowiązani do utrzymania czystości i porządku poprzez: uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości, jak również usuwania sopli z okapów dachów, rynien i innych części elewacji.

W przypadku stwierdzenia zaniedbań porządkowych, strażnicy miejscy w stosunku do osób odpowiedzialnych są uprawnieni do nakładania grzywien w drodze mandatu karnego za wykroczenia.

ab / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.