pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 1 lutego 2018
  • wyświetleń: 3103

I Pszczyński Konkurs Chemiczny: sprawdź swoją wiedzę z chemii

Starostwo Powiatowe w Pszczynie oraz Cinematographer Productions zapraszają do wzięcia udziału w I Pszczyńskim Konkursie Chemicznym, który odbędzie się w ramach Pszczyńskiego Festiwalu Nauki 23 lutego w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego.

Celem konkursu jest nabycie umiejętności poprawnego zapisu i rozwiązywania zadań w schemacie maturalnym, radzenia sobie ze stresem oraz poprawnego formułowania wypowiedzi.

W części pisemnej konkursu uczestnicy będą rozwiązywać zadania testowe i problemowe. Tematyka zadań pisemnych mieścić się będzie w programie chemii przewidzianym dla liceów ogólnokształcących zgodnie z podstawą programową lub nieco wykraczać poza poziom szkoły średniej.

Cześć ustna obejmuje rozwiązanie wylosowanych zadań teoretycznych i/lub obliczeniowych przed komisją w formie odpowiedzi ustnej i/lub obliczeniowej przy tablicy.

Patronat nad konkursem objął starosta pszczyński, Paweł Sadza.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.