pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 31 stycznia 2018
  • wyświetleń: 13363

[ZDJĘCIA] Bal studniówkowy maturzystów z Samochodówki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

W sobotę, 27 stycznia po raz kolejny w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie padły słowa: "Poloneza czas zacząć...". Studniówkowym balem uczniowie klasy czwartej technikum kształcący się w zawodach technik pojazdów samochodowych i technik usług fryzjerskich zaczęli odliczać dni dzielące ich od matury.

Maturzyści z Samochodówki bawili się na balu studniówkowym - 27.01.2018 · fot. PZS nr 1


Studniówka rozpoczęła się od powitania gości - nauczycieli, rodziców, przyszłych maturzystów i osób im towarzyszących. Goście zostali przywitani przez dyrektor Teresę Wojtanowicz oraz starostę pszczyńskiego Pawła Sadzę. Po uroczystym rozpoczęciu odtańczono poloneza, który tradycyjnie towarzyszy wszystkim balom przedmaturalnym.

Ta noc stała się okazją nie tylko do wspomnień minionych czterech lat, ale również do podziękowania nauczycielom i rodzicom za trud włożony w to, aby młodzi ludzie przez ten czas nauczyli się jak najwięcej, rozwinęli swoje możliwości, ale także przetrwali trudne momenty. Tej nocy młodzież szalała na parkiecie i zdobywała pozytywną energię przed majowym maratonem maturalnym.

PZS nr 1 w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj