pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 31 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4261

Kabaret Neo-Nówka w programie "Kazik sam w domu"

Artykuł sponsorowany:

W niedzielę, 11 lutego, w Żorach wystąpi ze swoim premierowym programem kabaret Neo-Nówka. Występ odbędzie się w hali MOSiRu przy ulicy Folwareckiej. Początek o godz. 16:00.

neo-nówka


"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny.

W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu". Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Czas trwania programu to około 120 minut

Cena biletu wynosi 60 zł, 70 zł, 80 zł i 90 zł VIPIndywidualnie bilety można nabyć w Hali sportowej MOSiR przy ul. Folwareckiej 10, w Biurze Podróży CAPRI w Żorach lub na stronie www.biletowakasa.pl. Zamówienia zbiorowe przyjmujemy pod numerem tel.: 41 361-80-47 / 605-345-435. Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!