pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 stycznia 2018
  • wyświetleń: 20609

[ZDJĘCIA] Pływalnia wraz z sauną w PZS nr 2 po remoncie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Prace remontowe na pływalni Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie dobiegły końca. Teraz korzystający z basenu mają do dyspozycji również nową saunę fińską.

Pływalnia wraz z sauną w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 już otwarta! · fot. PZS nr 2


- Remont sanitariatów przy basenie znacznie poprawił funkcjonalność obiektu. Dzięki temu zarówno uczniowie szkoły, jak i mieszkańcy mogą z niego korzystać w bardziej komfortowych warunkach. Myślę również, że nowe godziny otwarcia przyczynią się do tego, że mieszkańcy powiatu chętniej skorzystają z oferty basenu - mówi starosta pszczyński, Paweł Sadza.

Przypomnijmy, w ramach działań mających poprawić jakość i komfort korzystania z basenu przy "Rolniczoku" w zeszłym roku wyremontowane zostały szatnie, sanitariaty i klatka schodowa. W ramach prac m.in. uzupełniono tynki, wykonano gładzie gipsowe, pomalowano pomieszczenia, położono płytki i posadzki, wymieniono instalację c.o., wodną armaturę, instalację elektryczną i kanalizację sanitarną. Ponadto, szatnie wyposażone zostały m.in. w komplet suszarek, lustra i nowe drzwi. Lada dzień, osoby korzystające z obiektu będą miały do dyspozycji również saunę.

Szatnie i łazienki na basenie przy PZS nr 2 po remoncie · fot. Powiat


Z kolei nowo powstała sauna sucha to idealne rozwiązanie na chłodne jesienno-zimowe popołudnia i wieczory. Pobyt w saunie ma właściwości poprawiające krążenie - lepsze ukrwienie, które dodaje energii, a zarazem odpręża ciało.

Na ten cel powiat pszczyński przeznaczył niemal 230 tys. zł. Wykonawcą robót była Firma Ogólnobudowlana Bogdan Figołuszka.

Pływalnia wraz z sauną w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 już otwarta!
Pływalnia wraz z sauną w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 już otwarta! · fot. PZS nr 2


Pływalnia czynna jest w godzinach:
  • poniedziałek - piątek: 7.00-21.30
  • sobota: 8.30-19.30 (rezerwacja od 8.30-10.30)
  • niedziela: 12.30-19.30


Wejściówka na basen kosztuje jedynie 8 zł za 75 minut. Ze zniżek mogą korzystać m.in. studenci (4 zł /75 min) oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny (3 zł/ 75 min.). Dopłata za każdą minutę po przekroczeniu 75 min. to 10 gr. Istnieje również możliwość wykupienia karnetu na basen. Za 10 wejść po 75 min. osoby powyżej 18 roku życia zapłacą 60 zł, natomiast studenci do 26. roku życia, emeryci, renciści, uczniowie za okazaniem legitymacji i osoby do 18 roku życia jedynie 30 zł.

BM, Marlena Kolon / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj