pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 stycznia 2018
  • wyświetleń: 5352

Trzech kierowców z sądowymi zakazami prowadziło pojazdy

W minionym tygodniu policjanci z pszczyńskiej drogówki zatrzymali trzech kierowców, którzy prowadzili pojazdy pomimo sądowych zakazów.

We wtorek, 23 stycznia kilkanaście minut po godzinie 23.00 na ul. Korfantego w Pszczynie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 29-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego kierował samochodem marki Chevrolet pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Następnego dnia około godziny 21.30 na ul. Strzeleckiej w Pszczynie w ręce policjantów wpadł 50-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. Mężczyzna kierował samochodem Fiat Uno pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Pszczynie zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Z kolei w piątek, 26 stycznia o godzinie 20.20 policjanci WRD KPP Pszczyna na ul. Górnośląskiej w Pszczynie zatrzymali do kontroli 23-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego prowadził BMW pomimo orzeczonego sądowego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.