pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4732

Możesz pomóc podopiecznym Przystani Ocalenie z Ćwiklic

Wolontariusze z Przystani Ocalenie, która znajduje się w Ćwiklicach, apelują o pomoc. Placówka bierze udział w w konkursie KrakVetu. Do końca końca głosowania zostało kilka dni. Wygrana w konkursie zagwarantowałaby dostawę drogiej, specjalistycznej karmy dla psów i kotów. Dzięki temu placówka mogłaby przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na pomoc innym podopiecznym.

pies, przystań ocalenie
Frodzio - jeden z podopiecznych ośrodka Przystań Ocalenie. Leżał w śniegu i umierał z zimna. Powoli ulatywało z niego życie. Okazało się, że pies został zraniony przez ludzi. · fot. przystanocalenie.pl


- Przystań Ocalenie ma ponad 500 zwierząt na utrzymaniu. W tym psy i koty. Są to głównie zwierzęta stare, mocno doświadczone przez los, chore. Duża część wymaga specjalistycznej karmy, która jest bardzo droga. Żwirek i kocia karma znikają w zastraszającym tempie, to artykuły pierwszej potrzeby w Przystani Ocalenie. Wygrana pozwoliłaby nie martwić się przez jakiś czas, o karmę dla kotów, psów. Pomagając psom i kotom, pomagacie wszystkim podopiecznym Przystani - mówią pracownicy Ocalenia.

Loading...


Jak zagłosować na znajdującą się w Ćwiklicach placówkę? To bardzo proste! Wystarczy zarejestrować się na forum i w otrzymanym mailu kliknąć link aktywacyjny. Następnie należy zalogować się na forum, napisać post (najlepiej w wątku powitalnym), wejść w dział "Pomoc dla schronisk", kliknąć w wątek "Głosowanie - Pomoc dla Schronisk - styczeń 2018 i zaznaczyć Fundacja Przystań Ocalenie - pozycja nr 1. W kolejnym kroku system poprosi o numer telefonu, aby wysłać kod weryfikacyjny. Kod przychodzi smsem i zalicza nasz głos.

Cała procedura zajmuje nie więcej niż 2 minuty, a przyczyni się do uzyskania przez Przystań dużej pomocy finansowej. Musimy jednak się pospieszyć - głosowanie trwa tylko do 31 stycznia!

ups, joa / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.