pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 stycznia 2018
  • 24 stycznia 2018
  • wyświetleń: 35041

[ZDJĘCIA] Studniówka maturzystów z Liceum im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Sobotnią noc (20 stycznia) trzecioklasiści I Liceum im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie zapamiętają na długo. To właśnie wtedy, podczas studniówki, młodzi mogli wyszaleć się i nabrać pozytywnej energii przed czekającym ich w maju maturalnym maratonem.

Chrobry Studniówka 2018 · fot. www.mgfoto.pless.pl


Tradycyjny, przedmaturalny bal rozpoczęto uroczystym polonezem. Wśród uczniów tańczyli również m.in. dyrekcja szkoły oraz starosta pszczyński, Paweł Sadza. W sumie w zabawie wzięło udział prawie 170 tegorocznych maturzystów, ich osoby towarzyszące, nauczyciele oraz rodzice.

Udanej zabawy i powodzenia na maturze życzyli uczniom dyrektor szkoły, Renata Dyrda oraz starosta Paweł Sadza.

Zdjęcia dzięki uprzejmości MG FOTO Marek Grucka - www.mgfoto.pless.pl. Więcej fotografii można znaleźć na Facebooku FOTOLOOK Krzysztof Grucka Fotografia.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj