pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 stycznia 2018
  • 29 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2390

Policja będzie kontrolować autokary wyjeżdżające z dziećmi na zimowiska

Policjanci z Pszczyny będą kontrolować autokary wyjeżdżające z dziećmi na zimowiska. Osoby, które mają jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu technicznego pojazdu lub trzeźwości kierowców powinni niezwłocznie alarmować policję telefonicznie pod numerem 32 449-32-00.

Lada dzień w województwie śląskim rozpoczną się zimowe ferie. To tradycyjnie czas zorganizowanych wojaży na stoki i do narciarskich kurortów. Najczęściej takie wyjazdy organizowane są autokarami. Bardzo ważne, aby pojazd był sprawny, a kierowca budził zaufanie organizatorów i rodziców.

Dlatego organizatorzy wyjazdów mogą zgłaszać najbliższym jednostkom policji chęć kontroli stanu technicznego autokaru oraz kontroli stanu trzeźwości kierującego. - Informację taką można zgłosić osobiście w budynku Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie oraz telefonicznie dzwoniąc pod numer 32 449-32-00 - informują funkcjonariusze.

Kontrole autokarów na terenie Pszczyny będą odbywać się przy ul. Bielskiej (parking obok kościoła). - Zasadnym jest nie pozostawianie zgłoszeń kontroli autokarów na ostatnią chwilę - proszą mundurowi.

Policjanci zapewniają, że podczas takich kontroli autokarów przez policjantów wydziału ruchu drogowego wyjeżdżających na zimowiska dzieci i młodzież nie będą się nudzić. O wzrost bezpieczeństwa młodych ludzi zadba profialktyk z pszczyńskiej komendy, przypominając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.