pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 stycznia 2018
  • wyświetleń: 10177

Dwoje dzieci potrąconych w Studzienicach na ul. Jana Pawła II

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W piątek w Studzienicach doszło do dwóch potrąceń z udziałem dzieci. Obydwa miały miejsce na ulicy Jana Pawła II (dawniej ul. Szewczyka).

Do pierwszego ze zdarzeń doszło przed godziną 8.00. Jak ustaliła policja, 4-letnia dziewczynka wybiegła z posesji, chcąc wsiąść do samochodu stojącego po drugiej stronie ulicy. Gdy wyskoczyła jezdnię, wówczas została potrącona przez samochód. Dziecko ze złamaną nogą zostało przewiezione do szpitala.

Drugie zdarzenie na tej samej ulicy miało miejsce po godzinie 15.00. 7-letnie dziecko wskoczyło na drogę pod nadjeżdżający samochód. W tym przypadku szczęśliwie nie doszło do poważnych obrażeń, a zdarzenie sklasyfikowano jako kolizję.

Policjanci apelują do rodziców o pilnowanie dzieci w bezpośrednim sąsiedztwie dróg, a jednocześnie do kierowców o przestrzeganie ograniczeń prędkości w terenach zabudowanych.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj