pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 20 stycznia 2018
  • 9 lutego 2018
  • wyświetleń: 13097

V Powiatowy Bal Charytatywny z udziałem Mariusza Kałamagi

Za nami:

W ostatnią sobotę karnawału - 10 lutego w restauracji Patio Con Gusto w Pszczynie odbędzie się V Powiatowy Bal Charytatywny. Gwiazdą wieczoru będzie Mariusz Kałamaga, artysta kabaretowy i prezenter telewizyjny; były członek i lider kabaretu Łowcy.B.

bal charytatywny 2014
Można kupować bilety na V Powiatowy Bal Charytatywny! · fot. Powiat


W poprzednich latach dochód z imprezy zasilał budowę Domu Kulejących Aniołów w Piasku. W związku z oddaniem budynku do użytku, inicjatorzy wydarzenia - Tomasz Bratek i Jacek Kotajny - zapowiedzieli, że dochód z tegorocznego balu wspomoże budowę Domu Ojca Pio, który buduje Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie.

Obecnie, powstała ta część inwestycji, w której będzie funkcjonować ośrodek dziennego pobytu dla osób niesamodzielnych oraz poradnia paliatywna (tego typu poradni nie ma w powiecie pszczyńskim). Budynek jest w stanie surowym zamkniętym. W tym roku hospicjum planuje m.in. wykonanie ścianek działowych, instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych oraz ocieplenie budynku (na razie bez tynku ozdobnego).

Bal odbędzie się w sobotę, 10 lutego w restauracji Patio Con Gusto w Pszczynie (ul. Zdrojowa 4). Początek o godz. 19.00. Muzykę taneczną i nie tylko, zaproponują DJ Paweł Przybyła, saksofonista Paweł Smorąg i skrzypek Rafał Smoleń.

Bilety na bal można zakupić w starostwie i siedzibie hospicjum. Koszt − 300 zł od pary. Podczas balu restauracja "Patio Con Gusto" zapewnia wyśmienite jedzenie. W menu przygotowanym specjalnie na bal znajdziemy m.in. zupę z "palonego ziemniaka z chrustem i chipsem bekonu" i wołowinę po burgundzku.

Bal odbywa się pod patronatem honorowym starosty pszczyńskiego, Pawła Sadzy.

plakat bal

new, BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.