pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 stycznia 2018
  • wyświetleń: 15390

Nauczycielka z powiatu pszczyńskiego w "Dzień Dobry TVN"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach" podaj

Laureatka tytułu Nauczyciel Roku 2017 - Marta Florkiewicz-Borkowska wystąpiła w programie "Dzień Dobry TVN". Pedagog opowiadała jak skutecznie w nauczaniu mogą być wykorzystywane nowoczesne technologie.

Marta Florkiewicz-Borkowska
Marta Florkiewicz-Borkowska w programie "Dzień Dobry TVN" · fot. Dzień Dobry TVN


Goście programu (obok Marty Florkiewicz-Borkowskiej byli to profesor Krzysztof Biedrzycki oraz nauczyciel Jan Wróbel) odpowiadali na zagadnienia związane z cyfryzacją szkół. Germanistka ze Szkoły Podstawowej im. Karola Miarki z Pielgrzymowic opowiadała o tym, w jaki sposób komputery i urządzenia mobilne mogą pomagać w nauce i zainteresowaniu uczniów. Jednocześnie podkreślała, że korzystanie z nowinek technicznych nie tylko uatrakcyjnia same zajęcia dla uczniów, ale także czyni je bardziej interesującymi dla samych nauczycieli.

Rozmowę w studiu z Martą Florkiewicz-Borkowską możecie obejrzeć na stronie dziendobry.tvn.pl.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach" podaj