pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 stycznia 2018
  • wyświetleń: 10733

Mało kto wie, że to robią w Pszczynie! Wyjątkowe upominki!

Artykuł sponsorowany:

Wysyłają produkty na całą Polskę i Europę od kilku lat, a w Pszczynie mało kto o nich wie - Durano (znani również jako GiftoManiacy), bo tak się nazywa ta firma zajmuje się upominkami i prezentami personalizowanymi.

Durano


Durano to firma rodzinna prowadzona przez małżeństwo Jadwigę i Dariusza Pająków. Każdy upominek wykonują samodzielnie w domu, dzięki czemu wszystkie są wyjątkowe. Właściciele starają się przy tym dbać o jak najlepszą obsługę, a swoich klientów wręcz zapraszają do siebie na kawę, w ten sposób chcąc poznać ich bliżej i sprostać oczekiwaniom.

Gdzie znajdziemy firmę Durano? Jeśli ktoś szybko chciałby o coś zapytać, to z właścicielami można się kontaktować poprzez www.facebook.com/prezentyUpominkiGadzety/ - warto sobie zanotować ten adres lub dodać do ulubionych!

Firma Durano wykonuje między innymi: koszulki z grafiką, body dziecięce z grafiką, fotopoduszki, fotokubki, fotopuzzle, poduszki z haftem, ręczniki z haftem, kufle grawerowane, grawerowane upominki (statuetki szklane, drewniane), zawieszki do samochodu, breloki do kluczy i ramki na zdjęcia.

W ofercie są również usługi dla osób prywatnych, np.: nadruk na własnej koszulce, grawer na nietypowym prezencie (beczce z winem, fajce drewianej, kieliszkach na wino o niecodziennych kształtach). Wśród naszych usług są też: grawerowanie laserowe, haft komputerowy, sublimacja, termotransfer, nadruki flex.

A to nie koniec listy - jeśli macie jakieś szczególne zamówienia - prosimy o kontakt!

Każde zamówienie można odebrać osobiście, po wcześniejszym uzgodnieniu (nawet w godzinach wieczornych)!

Zapraszamy i pamiętajcie, że Dzień Babci już w niedzielę, a i Walentynki niebawem! Może coś wpadnie w oko!