pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 stycznia 2018
  • 15 stycznia 2018
  • wyświetleń: 11191

[WIDEO] Dawid Godziek w imponującym stylu wygrał w USA!

Kolejny sukces mieszkańca naszego powiatu. Dawid Godziek zwyciężył w zawodach Toyota BMX Triple Challenge w USA, w którym wzięli udział nie tylko najlepsi riderzy z USA, ale także mocna reprezentacja z Australii. Zobaczcie klip z najlepszymi przejazdami z zawodów.Dawid Godziek nie mógł sobie wymarzyć lepszego początku sezonu. Po niemal półrocznej przerwie od jazdy spowodowanej kontuzją kolana, Dawid od razu rzucił się na "głęboką wodę" i 1 stycznia poleciał do USA, by tam wziąć udział w prestiżowej dirtowej serii Toyota BMX Triple Challenge. Obecnie te zawody uznawane są za jedne z najważniejszych w BMX-owym świecie, bo skupiają na sobie uwagę całej światowej czołówki BMX Dirt.

Loading...


Do rywalizacji stanęli nie tylko najlepsi riderzy z USA, ale także mocna reprezentacja z Australii - Dawid nie miał zatem łatwego zadania. Swój występ rozpoczął od solidnego, 5. miejsca podczas kwalifikacji, a potem było już tylko lepiej! W trakcie finałów, młodszy z braci Godziek wykonał między innymi 360 quad barspin i cashroll barspin, co ostatecznie zapewniło mu miejsce na najwyższym stopniu podium! Dawidowi należą się wielkie brawa za upór i poświęcenie w powrocie na rower.

Loading...


Kwalifikacja końcowa:
1. Dawid Godziek
2. Kyle Baldock
3. Colton Walker
4. Pat Casey
5. Logan Martin
6. Jake Leiva
7 .Kevin Peraza
8. Brian Fox

BM / pless.pl, źródło: redbull.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.