pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 stycznia 2018
  • wyświetleń: 5837

[ZDJĘCIA] Pechowy dzień na DK-1 w naszym regionie, kolejna kolizja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło w sobotę około godziny 13.30 na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju. To druga już kolizja w tym dniu na odcinku krajowej jedynki, który przebiega przez nasz powiat.

Kolizja na DK-1 w Goczałkowicach-Zdrój - 13.01
fot. pless.pl


Do zdarzenia doszło na lewym pasie ruchu w stronę Katowic tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Brzozową i Główną. Kierowca Toyoty Avensis zagapił się i najechał na tył Peugeota 208. Na miejsce zdarzenia został wezwany patrol policji, ponieważ poszkodowany kierowca jest obywatelem Litwy. Uczestnicy oczekują na przyjazd patrolu na lewoskręcie w ul. Główną. Są niewielkie utrudnienia w ruchu, ale droga się nie korkuje. Wstępnie wiadomo, że nikomu nic się nie stało.

Kolizja na DK-1 w Goczałkowicach-Zdrój - 13.01
fot. pless.pl


Miejsce zdarzenia: DK-1 Goczałkowice-ZdrójTo już druga dziś kolizja na krajowej jedynce. O pierwszym zdarzeniu, gdzie sprawcą również był kierowca Toyoty Avensis, pisaliśmy w artykule: "Kolizja BMW i Toyoty na zwężeniu na DK-1 w Piasku".

BM, sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj