pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 stycznia 2018
  • 16 stycznia 2018
  • wyświetleń: 5259

Rekordowa suma podczas Finału WOŚP w Goczałkowicach - 18,4 tys. zł

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "WOŚP 2018" podaj

W niedzielę, 14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie zagrała w Goczałkowicach-Zdroju. Na licytację trafiła klubowa koszulka Łukasza Piszczka!

26. Finał WOŚP w Goczałkowicach-Zdroju - 14.01.2018 · fot. GOK Goczałkowice


Na terenie gminy, kwestowało 25 wolontariuszy, którzy zebrali do swoich puszek 14.699,41 zł, to dzięki nim było możliwe osiągnięcie rekordowego wyniku w historii Orkiestry w Goczałkowicach. Licytacje podczas koncertu Finałowego oraz poczęstunek w formie ciasta przyniosły dochód w wysokości 3733,65 zł. Koszulka klubowa przekazana przez Łukasza Piszczka osiągnęła wartość 800 zł, a anioł z pracowni ceramicznej Aniołowo 270 zł.

Finał uświetniły prezentacje muzyczne, wokalne i taneczne dzieci i młodzieży z Goczałkowic, koncert Goczałkowickiej Orkiestry Dętej, popis Zespołu Folklorystycznego Goczałkowice, występ chóru parafialnego Semper Communio. Gościliśmy również zespół taneczno - wokalny Wiolinki z SP 2 ze Pszczyny, muzyków z Kobióra oraz zespół Fleciki działający przy SP 1 w Goczałkowicach w ramach zajęć Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

WOŚP 2018

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "WOŚP 2018" podaj