pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 stycznia 2018
  • 24 stycznia 2018
  • wyświetleń: 48030

[ZDJĘCIA] W Pszczynie odbył się casting do wyborów Miss Śląska

Ponad 20 dziewcząt pojawiło się w Pszczyńskim Centrum Kultury na sobotnim castingu do wyborów Miss Śląska 2018 oraz Miss Nastolatek Śląska 2018. Niebawem przekonamy się czy któraś z nich podaży śladami Klaudii Kluczyk, która w minionym roku znalazła się w gronie najpiękniejszych kandydatek do tytułu Miss Polski.

Castingu do wyborów Miss Śląska 2018 oraz Miss Nastolatek Śląska 2018 - 20.01.2018 · fot. Zuzanna Świder, mat. organizatorów


Podczas dwóch ostatnich weekendów stycznia w trzech miastach województwa Śląskiego - Pszczynie, Tychach i Katowicach - odbyły się castingi do wojewódzkiego etapu Wyborów Miss Polski - Miss Śląska 2018.

- To jedyny konkurs Miss Śląska, którego laureatki mogą wziąć udział w dalszych etapach Wyborów Miss Polski na szczeblu ogólnopolskim, jak również uczestniczyć w konkursach międzynarodowych - mówią o idei konkursu organizatorzy castingów.

Pierwszy casting odbył się 20 stycznia w Pszczyńskim Centrum Kultury. Następnego dnia jury castingowe czekało na uczestniczki w Tychach, a ostatnie spotkania odbędą się 27 i 28 stycznia w Katowicach.

Nabór prowadzony jest w dwóch kategoriach: wybory Miss Nastolatek Śląska 2018 - kandydatki w wieku 14-18 lat oraz Miss Śląska 2018 - kandydatki w wieku 18-27 lat. Kandydatki niepełnoletnie powinny przybyć z prawnym opiekunem lub posiadać pisemną zgodę na udział w castingu. Od uczestniczek wymaga się, aby były pannami nieposiadającymi dzieci. W konkursie mogą wziąć udział dziewczęta mieszkające na terenie województwa śląskiego.

Gala Finałowa Wyborów Miss Śląska 2018 planowana jest na maj 2018 w Sali Koncertowej Katowice Miasto Ogrodów w Katowicach przy placu Sejmu Śląskiego.

---

Zdjęcia z castingu są publikowane dzięki uprzejmości organizatorów. Więcej fotografii na stronie Fotografuje Zuzanna Świder.

Więcej szczegółów o konkursie osoby zainteresowane mogą zasięgnąć na stronie www.miss.slask.pl lub facebooku, a także pod numerem tel. 882-94-44-94 i e-mailem biuro@miss.slask.pl

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY