pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 3 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4531

Policjanci otrzymali w grudniu nowe radiowozy

Z końcem roku na placu pszczyńskiej komendy zaparkował nowy radiowóz. To już drugi policyjny samochód, który mundurowi otrzymali w grudniu. W pełni wyposażony, oznakowany Hyundai będzie służyć policjantom z komisariatu w Pawłowicach. O nowy radiowóz został również wzbogacony pszczyński wydział kryminalny. Jak podkreślają policjanci, nowe auta sprawują się bez zarzutów i z pewnością wpłyną na komfort pełnionej służby.

Policja, radiowóz
Nowe radiowozy dla pszczyńskiej policji · fot. KPP Pszczyna


Podobnie jak ich koledzy z sąsiednich jednostek, policjanci z pszczyńskiej komendy i komisariatu w Pawłowicach, również otrzymali nowe radiowozy. Jeszcze przed końcem roku na drogi powiatu wyruszył drugi srebrny radiowóz. W pełni wyposażony, oznakowany Hyundai i20 będzie służyć policjantom z Pawłowic. Od kilku dni nowym radiowozem jeżdżą także pszczyńscy kryminalni. Ich zakup został sfinansowany ze środków gminnych oraz z budżetu policji.

Inwestycja w policyjny tabor z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w powiecie oraz polepszenia komfortu pracy policjantów. Serdecznie dziękujemy za współfinansowanie niezbędnego w codziennej służbie sprzętu i życzymy użytkującym nowy radiowóz policjantom szerokiej i bezpiecznej drogi.

new / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.