pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 stycznia 2018
  • 2 stycznia 2018
  • wyświetleń: 37023

[ZDJĘCIA, WIDEO] Pożar zajazdu przy DK1. Spłonęła znaczna część budynku

W poniedziałek po godzinie 15.00 w zajeździe przy krajowej jedynce w Kobiórze wybuchł pożar. W akcji gaśniczej brało udział kilka zastępów straży z rejonów Tychów i Pszczyny. Na szczęście nikomu nic się nie stało, gdyż zajazd był w tym dniu nieczynny. Niestety pożar pochłonął znaczną część budynku.Pożar wybuchł po godzinie 15.00. Na miejsce natychmiast po zgłoszeniu zadysponowane zostały zastępy straży z Tychów, Pszczyny, Kobióra, Piasku oraz Studzienic. Pożarem objęta była drewniana konstrukcja oraz wyposażenie zajazdu. Tylko dzięki szybkiej reakcji strażaków nie doszło do całkowitego spalenia obiektu. Działania straży trwały ponad dwie godziny. W trakcie gaszenia pożaru na miejscu obecny był właściciel zajazdu. Na czas działań gaśniczych ruch w kierunku Tychów odbywał się tylko lewym pasem.

Pożar zajazdu przy DK-1 w Kobiórze - 01.01.2018 · fot. 112tychy.pl, KP PSP w Pszczynie


Na razie nie są znane przyczyny pożaru. Dochodzenie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia prowadzi pszczyńska policja.

Miejsce zdarzenia

ups, BM / pless.pl, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.