pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 stycznia 2018
  • wyświetleń: 7179

Gryfne zoki i batki - sklep z bielizną w Pasażu Dobrawy w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy na noworoczne zakupy do sklepu z bielizną "Gryfne zoki i batki" w Pszczynie - patronackiego punktu firmy Moraj!

Gryfne zoki i batki - Pasaż Dobrawy w Pszczynie


W sklepie przy ulicy Dobrawy 34 znajdą Państwo bieliznę: damską, męską i dziecięcą! Swoim Klientom proponujemy produkty wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach! W ofercie mamy asortyment wspomnianej firmy Moraj oraz innych producentów jak Gatta czy Julimex.

W sylwestra każda Pani pragnie wyglądać wyjątkowo. Jak to zrobić? Wystarczy zajrzeć do Pasażu Dobrawy! Tu znajdą Panie dla siebie bieliznę modelującą, która sprawi, że Wasza sylwetka będzie wyglądać jeszcze lepiej!

W ofercie mamy szeroki wybór rajstop o specjalnej konstrukcji, m.in.: wyszczuplające brzuch, korygujące linię pośladków, ud, brzucha, bioder, a także o działaniu przeciwżylakowym czy ze specjalnej przędzy z aktywnymi substancjami mineralnymi o działaniu przeciwżylakowym.

Gryfne zoki i batki - Pasaż Dobrawy w Pszczynie
Gryfne zoki i batki - Pasaż Dobrawy w Pszczynie


Sylwester tuż, tuż, a ty nie wiesz co na siebie założyć? Wybierz klasykę, a zaszalej z rajstopami. U nas znajdziesz mnóstwo wzorów i kolorów zarówno cienkich jak i grubych rajstop, pończoch, kabaretek.

Dla tych Pań, które pozostają w ostatnia noc Starego Roku w domu, proponujemy zmysłową bieliznę marki Obssesive, której nikt nie może się oprzeć.

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/zokibatki/

Lokalizacja:---

Gryfne zoki i batki


ul. Dobrawy 34 (Pasaż Dobrawy)
43-200 Pszczyna