pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 29 grudnia 2017
  • wyświetleń: 6526

[WIDEO] Co przedszkolaki z Łąki wiedzą o smogu?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 13 w Łące" podaj

Czym jest smog? Skąd się bierze? Co zrobić, by zniknął? Na te pytania w krótkiej sondzie odpowiadały dzieci z Przedszkola Publicznego nr 13 w Łące. Sprawdźcie, jak dużą wiedzę na ten temat mają najmłodsi mieszkańcy naszej gminy."Nie Dokarmiaj Smoga" to inicjatywa obywatelska podjęta przez młodzież. Wśród podejmowanych działań znalazł się między innymi happening na rynku pn. "Dzień Czystego Powietrza". Młodzież promuje projekt na Facebooku, Instagramie, YouTubie, w audycjach radiowych, przez ulotki i plakaty czy organizację konkursów. Rozpowszechnia przyczyny i szkodliwe skutki zanieczyszczenia powietrza, informuje, do czego może doprowadzić zatrucie smogiem.

W listopadzie młodzież zapytała mieszkańców Pszczyny, co wiedzą na temat smogu. Wideo z ulicznej sondy publikowaliśmy w naszym artykule pt. "Młodzież sprawdziła, co pszczynianie wiedzą o smogu".

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Publiczne nr 13 w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 13 w Łące" podaj