pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 21 grudnia 2017
  • 8 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1823

Zapraszamy na wycieczkę w Beskid Mały - Magurka Wilkowicka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Turystyki Górskiej PTTK "Magurka" w Woli przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską: Beskid Mały - Magurka Wilkowicka, która odbędzie się w sobotę, 13 stycznia.

Już po raz 23 jak co roku spotykamy się w tym miejscu, aby uhonorować rocznicę powstania naszego koła turystycznego, które od tej góry przyjęło swoją nazwę "Magurka".

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków koła oraz sympatyków turystyki. W schronisku będzie czekał ciepły posiłek oraz grill (niezależnie od pogody).

Trasa: Międzybrodzie Bialskie - Czupel (933 m n.p.m.) - Schronisko PTTK na Magurce Wilkowickiej - Przełęcz Przegibek. Czas przejścia bez odpoczynku wynosi 3,5 h, długość trasy pieszej: 8,5 km. Suma podejść: 640 m.

Wyjazd o godz. 6.30 spod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16 oraz o godz. 6.45 z parking przy kościele w Woli.

Zapisy przyjmowane są do 10 stycznia lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel. (32) 449-11-23.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj