pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 14 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1512

Uczniowie SP nr 9 na warsztatach mikołajkowych "u Brzęczka"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj

W dniach 4-6 grudnia uczniowie klas 1-3 SP nr 9 w Łące uczestniczyli w warsztatach dekorowania pierniczków i wykonywania pralin w Piekarni "u Brzęczka".

Uczniowie SP nr 9 w Łące na warsztatach mikołajkowych „u Brzęczka" - 4-6.12.2017 · fot. Szkoła Podstawowa nr 9 w Łące


Radość dzieci była duża. Z zachwytem oglądały one, jak wygląda proces wyrabiania i pieczenia chleba. Następnie zaś uczniowie szkoły w Łące samodzielnie przygotowali czekoladowe praliny, tworząc za pomocą foremek wybrane przez siebie figurki. Talent artystyczny mogli oni zrealizować dekorując świątecznie pierniczki.

Wycieczka do Piekarni "u Brzęczka" spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem społeczności szkolnej w Łące. Dzieci, rodzice i grono pedagogiczne składają podziękowania Piekarni "u Brzęczka". Słodkich nadchodzących Świąt!

Helena Górka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj