pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3000

Spotkanie ws. utrzymania transportu publicznego w gminie Miedźna

Za nami:

Dzięki wysiłkom mieszkańców oraz osób zaangażowanych w rozwiązanie problemu transportu na trasie Wola-Oświęcim-Wola, pojawiła się możliwość ponownego uruchomiania tej linii przez nowego przewoźnika. Mieszkańcy będą mogli wypowiedzieć się w tym temacie podczas spotkania, które odbędzie się w poniedziałek, 11 grudnia.

- Przewoźnik che uruchomić nie tylko kursy do Oświęcimia, dodatkowo w weekendy zapowiada bezpośredni kurs aż do Krakowa. Jeśli wszytko dojdzie do skutku będzie to pierwsze bezpośrednie w historii połączenie z miastem wojewódzkim. Kurs prawdopodobnie będzie prowadził przez Zator, co w okresie wiosenno-letnim zdecydowanie ułatwi dostanie się do parku rozrywki Energylandia - czytamy na stronie wolanie.info.

Spotkanie z "poszkodowanymi" mieszkańcami, którzy korzystali z transportu na linii Oświęcim-Wola-Oświęcim, odbędzie się w poniedziałek, 11 grudnia o godzinie 19.00 w salkach katechetycznych Nowej Parafii w Woli. Podczas spotkania zostaną ustalone wszystkie szczegóły dotyczące częstotliwości kursów, czasu odjazdów oraz trasy przejazdu.

Zachęcamy do obejrzenia relacji wideo ze spotkania wójta Bogdana Taranowskiego z mieszkańcami, dotyczącego problemu z transportem zbiorowym na linii Wola-Oświęcim.

BM / pless.pl, źródło: wolanie.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.