Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 grudnia 2017
  • 20 lutego 2018
  • wyświetleń: 15463

Ceny mieszkań w Pszczynie idą w górę! 20% podwyżki od 1 marca

Artykuł sponsorowany:

Z miesiąca na miesiąc rosną ceny nieruchomości w Pszczynie. Najbliższe tygodnie to już niemal ostatni moment na zakup nowych mieszkań w cenie 4000 złotych za metr kw.! Potem będzie tylko drożej, dlatego warto jeszcze teraz przyjrzeć się najatrakcyjniejszym ofertom!

Osiedle Tarasowe w Pszczynie


Liczby na rynku nieruchomości nie kłamią. Stopniowo rosną ceny w Pszczynie, zwłaszcza mieszkań. Jeszcze kilka lat temu zakup własnego "M" oznaczał wydatek rzędu 3.500 złotych za m², dziś to już co najmniej 500 złotych więcej.

Sama granica 5 tys. za metr kwadratowy na pszczyńskim rynku nieruchomości również zapewne pęknie w najbliższych miesiącach. Takie ceny są już w pobliskich Tychach oraz w Bielsku-Białej! Wpływ na to mają duży popyt, rosnące koszty budowy, związane między innymi ze wzrostem cen materiałów budowlanych oraz wzrostem kosztu pracowników.

Osiedle Tarasowe w Pszczynie
Na zdjęciu Osiedle Tarasowe w Pszczynie.


Choć nawet samo 500 złotych przy zakupie mieszkania nie wydaje się być kwotą wysoką, to jednak jeśli pomnożymy to przez metraż, na przykład 50-metrowego mieszkania, to kwota ta urasta do aż 25.000 złotych, a to już środki, które można przeznaczyć na wyposażenie lokum lub inne cele. Nawet przy mniejszym mieszkaniu oznacza to wydatek większy o kilkanaście tysięcy złotych!

Można na to też spojrzeć w inny sposób. Jeśli pewnym jest, że mieszkania dalej będą drożeć, to są one doskonałą inwestycją, bo za kilka lat będzie można sprzedać je ze sporym zyskiem. To nie koniec, bo przecież równocześnie można czerpać z nich dochód poprzez wynajem! W ten sposób są jedną z najbardziej efektywnych lokat!

Osiedle Tarasowe w Pszczynie
Osiedle Tarasowe w Pszczynie oferuje mieszkania w bardzo atrakcyjnej cenie.


Co radzimy? Polecamy sprawdzić na ofertę pszczyńskich deweloperów, takich, którzy są rzetelni, dotrzymują terminów i gwarantują wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych. Jednym z nich jest firma Jawabud, która między innymi wybudowała już osiedle mieszkaniowe przy Fontannie i przebudowała budynek wielorodzinnym przy ulicy Bogedaina.

Dziś Jawabud prowadzi kolejną inwestycję. To Osiedle Tarasowe, czyli trzy budynki z mieszkaniami od 27 m² do 105 m². Dwa z nich zostały już wybudowane. Trzeci zostanie oddany do użytku w 2019 roku. Osiedle jest zamknięte i monitorowane, co zapewnia komfort oraz poczucie bezpieczeństwa.

Osiedle Tarasowe w Pszczynie
Osiedle Tarasowe w Pszczynie jest doskonale zlokalizowane.


Ogromnym atutem inwestycji jest jej lokalizacja, przy osiedlu Piastów, pomiędzy ulicami Kazimierza Wielkiego i Marii Skłodowskiej-Curie. W pobliżu znajdują się: szkoła, przedszkole, żłobek, plac zabaw, supermarkety oraz gabinety lekarskie. Sporo tu także obiektów sportowych i terenów zielonych, doskonałych na spacery.

Lokalizacja Osiedla Tarasowego w Pszczynie:Jawabud to także jeden z deweloperów, który wciąż oferuje mieszkania w cenie 4000 zł / m². Warto się spieszyć, bo ta atrakcyjna cena jest gwarantowana tylko do końca lutego 2018 roku! Od 1 marca cena urośnie o 20%, czyli 4800 zł/m²!

Osiedle Tarasowe w Pszczynie
Na Osiedlu Tarasowym w Pszczynie zadbano o piękne otoczenie.


Listę dostępnych mieszkań znajdziecie na stronie internetowej firmy: jawabud.pl/osiedle-tarasowe/ Znajduje się tam również dokładnie odwzorowany układ pomieszczeń i obszerna informacja o standardzie wykończenia.

Macie dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu pod numerami tel. 794-636-595, 724-363-724 lub osobiście w siedzibie firmy przy ulicy Bogedaina 23 w Pszczynie. Zapraszamy!