pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 30 listopada 2017
  • wyświetleń: 1656

[ZDJĘCIA] Uczniowie dowiedzieli się, po co segregować odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj

W poniedziałek, 13 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łące Joanna Gawrońska, prezes Fundacji EKON przeprowadziła warsztaty dla uczniów klas VI i VII na temat "Po co segregować odpady?".

Warsztaty ekologiczne w ZSP Łąka - 13.11.2017 · fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące


Kolejny już raz uczniowie dowiedzieli się, że segregacja się opłaca. - Segregując odpady zmniejszamy zanieczyszczenie środowiska poprzez zmniejszanie ilości odpadów przywożonych na składowiska. Dzięki recyklingowi osiągamy niższe koszty produkcji nawet o 60 %, ograniczamy zanieczyszczenie powietrza, gleby,wody,emisję gazów cieplarnianych, produkcję odpadów przemysłowych - mówiła pani prezes.

Zajęcia były bardzo ciekawe.

Teresa Krawieczek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj