pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

 • 27 listopada 2017
 • 7 grudnia 2017
 • wyświetleń: 11875

[WIDEO i ZDJĘCIA] Kolejna edycja kultowego festiwalu GIMP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

1 grudnia w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury odbył się Festiwal Piosenki GIMP 2017. Był to ostatni akcent tegorocznego święta I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie.

Festiwal GIMP - 01.12.2017 · fot. Krystyna Grzegorzek


Uczestnikami festiwalu była młodzież ucząca się w liceum Chrobrego ale nie zabrakło również muzyków z innych szkół powiatu pszczyńskiego. Na scenie wystąpiło 8 uczestników:
 • Projekt Muzyczny Koprowski,
 • Projekt Muzyczny Joel,
 • Klaudia Król,
 • Grupa now,
 • Projekt Muzyczny Jakub Graca,
 • Grupa Chorzy w poniedziałek,
 • Grupa Darmowy Catering,
 • Projekt Muzyczny Spotkały się na biolchemie,
 • Gwiazda Wieczoru - Boogie Boys.


Festiwal GIMP - 01.12.2017 · fot. POPP


Między występami mogliśmy wysłuchać laureatów tegoż festiwalu z 2016 r. (zespół Synesthesia) i 2015 r. (Lidia Le Thanh).Laureatem nagrody Starosty Pszczyńskiego została Klaudia Król (akompaniament Dawid Bielenin), nagrodę dyrektora POPP otrzymał zespół Chorzy w Poniedziałek w składzie: Miłosz Dudek i Dawid Zelinka (na gitarach elektrycznych), Olga Klimek (bas), Dawid Bielenin (klawisze), Paweł Przybyła (perkusja) i Magdalena Dudek (śpiew). Miłosz, Dawid Z. i Dawid B.,Olga oraz Magda są uczniami liceum Chrobrego w Pszczynie (a zarazem uczestnikami zajęć pozalekcyjnych POPP - projekt Dudek Band), a Paweł jest absolwentem tejże szkoły.Występy oceniało jury konkursu w składzie: przewodniczący - Stanisław Janosz (Człowiek Historia) oraz członkowie: Cezary Filipiuk - Człowiek wielu pasji, Wojciech Świtlik - Obywatel Świata, Lidia Le Thanh - laureatka z roku 2015 i Karol Ochodek - muzyk przez Wielkie M.

Prowadzenie: Paweł Przybyła i Miłosz Suwała. Nad przebiegiem wydarzenia czuwał pan Janusz Mirek nauczyciel wychowanie fizycznego w liceum im. Bolesława Chrobrego, które było organizatorem wydarzenia.Sponsorzy Festiwalu GIMP 2017: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, firma reklamowa Foxstudio, portal internetowy - pless.pl, Agnieszka i Wojciech Kania, Władysława i Jan Szafron, Piekarnia i Ciastkarnia "U Brzęczka", Firma Instalbud, Monika i Tomasz Kopeć - Dworek Eureka, Zakład Jubilerski Państwa Ćmok, Firma Elbud, Piekarnia i Ciastkarnia Englert, Firma Medros, Joanna i Artur Skoczyńscy, Firma Zamel, Agnieszka i Roman Świerkot, Roland Duda , Państwo Dębscy, Firma EkoGreń, Zakład Fotograficzny Marek Grucka, Zakład Witraży Państwa Szyszka, Sklep Rybny Państwa Kóska, Państwo Ilona i Bogdan Gruszka.

new / pless.pl, źródło: POPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj