pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 23 listopada 2017
  • 15 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2825

Wielka Racza - wyjazd na narty do Oszczadnicy na Słowacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Przewodników Beskidzkich i Terenowych im. Haliny i Witolda Jakubowskich przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej serdecznie zaprasza na wyjazd na narty do Oszczadnicy Snowparadise - Wielka Racza (Słowacja), który odbędzie się 20 stycznia.

Wyjazd o godzinie 6.00 spod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16 w Pszczynie. Międzynarodowy ośrodek ruchu turystycznego Snowaparadise Veľká Rača znajduje się pod masywem Wielkiej Raczy (1236 m n.p.m.), z którego można oglądać wspaniałą panoramę tatrzańskich grzbietów. Wyjątkowością ośrodka jest również to, że narciarze znajdą tu trasy zjazdowe wszystkich stopni trudności, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Istnieje również możliwość zjeżdżania na torze saneczkowym.

Zapraszamy wszystkich chętne osoby wraz z rodzinami, które chcą rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem pod okiem doświadczonego instruktora, który zainteresowanym osobom udzieli wskazówek dotyczących jazdy na nartach. Zapraszamy również narciarzy, którzy od wielu lat szusują po stokach aby wspólnie, aktywnie spędzić czas na stoku w otoczeniu pięknych gór.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.pttk-pszczyna.slask.pl. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Pszczyna, Rynek 15, tel. (32) 449-11-23.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj