pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 28 listopada 2017
 • wyświetleń: 3855

Naturhouse Pszczyna: Schudnij w 3 tygodnie nawet 5 kg!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse" podaj

Artykuł sponsorowany:

Sylwester, bal karnawałowy, wesele - każdy znajdzie jakąś okazję, podczas które chciałby wyglądać olśniewająco. Czasu na przygotowania zazwyczaj jest niewiele. Jednak już w kilka tygodni możemy wysmuklić swoje ciało, schudnąć nawet 5 kg i zmieścić się w kreację o rozmiar mniejszą. Jak to zrobić?

Zacznijmy od tego, że głodówki i modne diety cud nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ mogą spowodować niedożywienie organizmu i nielubiany przez wszystkich efekt jo-jo. Po odpowiednią kurację warto więc udać się do dietetyka. Jeśli chcemy schudnąć w krótkim czasie, warto zastosować dietę oczyszczającą, która w pierwszej kolejności pomoże pozbyć się nadmiaru zatrzymanych płynów i zbędnej tkanki tłuszczowej. Suplementy diety przyspieszą ten proces, podkręcą metabolizm i pomogą osiągnąć zamierzony cel. Wystarczą 3 tygodnie kuracji, aby wysmuklić sylwetkę, oczyścić organizm i poczuć się lepiej w swoim ciele. Wypróbuj i przekonaj się sama!

naturhouse


Co możesz osiągnąć w ciągu 3 tygodni kompleksowej kuracji?Tłumaczy Mirela Pajonk, dietetyk Naturhouse w Pszczynie.

I tydzieńJuż po pierwszym tygodniu większość naszych klientów obserwuje pozytywne zmiany w samopoczuciu - mówi Mirela Pajonk. Najczęściej jest to efektem wprowadzenia przez dietetyka dużych zmian w sposobie odżywiania, regularnych i zbilansowanych posiłków oraz  odpowiedniej ilości wypijanej wody - dodaje.

 • Spadek masy ciała o 1-3 kg;
 • Zmniejszenie opuchlizny wywołanej zatrzymaniem wody metabolicznej w organizmie;
 • Lepsze samopoczucie;
 • Zmniejszenie dolegliwości ze strony układu pokarmowego.


naturhouse


II tydzieńNa tym etapie utrata kilogramów  powinna kształtować się na poziomie 0,5-1 kg tygodniowo. Jest to zalecane przez Światową Organizację Zdrowia tempo chudnięcia, które jest bezpieczne dla zdrowia. - Takie spadki masy ciała  gwarantują ubytek nagromadzonej tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej oraz trwałe rezultaty - przekonuje dietetyk Naturhouse.

 • Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg;
 • Ubytek tkanki tłuszczowej lub/i wody metabolicznej w organizmie;
 • Wzrost energii i zdecydowana poprawa samopoczucia;
 • Spadek centymetrów w obwodach ciała (talia, biodra, uda).


III tydzieńPo 3 tygodniach kuracji zauważalne stają się spadki centymetrów w obwodach ciała. W zależności od problemu i zastosowanej suplementacji spadki centymetrów można zaobserwować w miejscach najbardziej problematycznych - najczęściej brzuch, uda, pośladki. Zauważamy to nie tylko dokonując pomiarów u specjalisty, ale także po ubraniach - stają się luźniejsze.

 • Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg;
 • Szczuplejsze talia, biodra i uda.
 • Już czas przymierzyć ubrania w mniejszym rozmiarze?
 • Czujesz się lekko i możesz przetańczyć całą noc.


Już dzisiaj umów się na konsultację z dietetykiem i rozpocznij 3-tygodniową kurację "Szczupła w 3 tygodnie". Cena pakietu to tylko 290, 90 zł!!! Olśnij wszystkich zgrabną sylwetką i ciesz się doskonałym samopoczuciem. Zapraszamy do naszego Centrum Dietetycznego:

ul. Rymarska 1
43-200 Pszczyna
tel. 882 146 626
tel. 32 793 58 70

naturhouse


POLUB NAS I OBSERWUJ NASZ PROFIL!:
facebook:web.facebook.com/NHPszczyna/
instagram:www.instagram.com/naturhouse_pszczyna/

Centrum Dietetyczne Naturhouse

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626