pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 listopada 2017
  • wyświetleń: 2253

Darmowy kredyt lub pożyczka na prostych zasadach w Getin Banku

Artykuł sponsorowany:

Getin Bank przygotował atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych: darmowy kredyt gotówkowy, pożyczkę na prostych zasadach oraz konto oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem 2,7%. Zapraszamy do placówki przy ulicy Bolesława Chrobrego 11 w Pszczynie!

Darmowy Kredyt Gotówkowy lub Pożyczka na prostych zasadach Getin BankWypróbuj Getin Bank! Teraz masz okazję skorzystać z wyjątkowej oferty Darmowego Kredytu Gotówkowego do 2000 zł. Tylko teraz oddajesz tyle samo ile pożyczasz!

A jeśli potrzebujesz większej gotówki, proponujemy Pożyczkę na prostych zasadach - za każde pożyczone 10.000 zł ponosisz tylko 1000 kosztu rocznie.

Nie przegap okazji i wypróbuj nasz Bank!

Getin


Więcej szczegółów dotyczących kredytu gotówkowego otrzymają Państwo w placówce Getin Bank w Pszczynie przy ulicy Bolesława Chrobrego 11 oraz znajdą na stronach:


Konto oszczędnościowe Getin Bank z oprocentowaniem 2,7%Getin Bank


Konto oszczędnościowe to najlepszy sposób, by oszczędzać! Oto dlaczego:

Jest bezpłatne - Nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatny jest również dostęp przez Bankowość Internetową i Mobilną.

Jest zawsze oprocentowane - środki na koncie oszczędnościowym są zawsze oprocentowane i pracują już od pierwszej złotówki. Odsetki otrzymasz zawsze na koniec miesiąca.

Masz pełną swobodę wpłat i wypłat - możesz wpłacać i wypłacać pieniądze, kiedy chcesz, w dowolnej kwocie, nie tracąc odsetek. Dzięki temu możesz zacząć oszczędzać już od pierwszej złotówki. Jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna, koszt każdej kolejnej to 9 zł.

Masz do niego stały dostęp - przelew środków możesz zrobić w każdej chwili, korzystając z bankowości internetowej, mobilnej, telefonicznej lub w oddziale banku. Gdziekolwiek jesteś.

Po dodatkowe informacje zapraszamy do oddziału przy ulicy Bolesława Chrobrego 11 w Pszczynie oraz na stronę getinbank.pl.

Placówka w Pszczynie otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem (32) 212-30-73.

Lokalizacja placówki Getin Bank w Pszczynie:
---

Getin Bank
ul. Bolesława Chrobrego 11
tel. (32) 212 30 73