pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 29 listopada 2017
 • wyświetleń: 3618

Szukasz prezentu dla bliskich - podaruj im zdrowie i ładny wygląd

Artykuł sponsorowany:

Podaruj sobie i swoim bliskim to, co najcenniejsze: zdrowie, regenerację i lepszy wygląd. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent mikołajkowy, bon podarunkowy na usługi Slimmy Jimmy będzie najlepszym rozwiązaniem.

Slimmy Jimmy


Slimmy Jimmy


Przyjdź na darmową konsultację i wybierz z naszej oferty najkorzystniejsze dla siebie zabiegi i treningi. A jest w czym wybierać:

TRENINGI PERSONALNENa potrzeby treningów personalnych stworzyliśmy oddzielną, specjalnie wyposażoną salkę. W kamerrlnych warunkach, bez wzroku ciekawskich, pracując sam na sam z trenerem, realizujesz indywidualnie opracowany plan treningowy i przybliżasz się do upragnionego celu sylwetkowego.

Slimmy Jimmy
Slimmy Jimmy


ZAJĘCIA GRUPOWEJeśli nigdy nie ćwiczyłaś - nie bój się zacząć. Zapraszamy na zajęcia pilates + zdrowy kręgosłup, na których skupiamy się głównie na prawidłowej technice wykonywanych ćwiczeń

Pilates + zdrowy kręgosłup to forma ćwiczeń fizycznych, która aktywizuje mięśnie głębokie, odciąża kręgosłup, poprawia postawę, równowagę i koordynację ciała, obniża poziomu stresu i przywraca dobre samopoczucie.

Jumping Frog to trening na najlepszych trampolinach w Polsce. Połączenie ogólnorozwojowego, intensywnego treningu cardio z muzyką i dobrą zabawą. Wzmacnia on kompleksowo cały układ mięśniowy i jest bardzo efektywny w spalaniu tkanki tłuszczowej.

Full Body Workout, HIIT czy Tabata - to zajęcia dla osób bardziej zaawansowanych, które ćwiczą od dłuższego czasu, są pewni swojej kondycji. To ćwiczenia wytrzymałościowo-siłowe, budujące mięśnie i modelujące sylwetkę.

Slimmy Jimmy


Ćwicz z kim chcesz - Ćwicz w dogodnym dla siebie czasie - Ćwicz w komfortowej sali

Jeśli nie odpowiadają Ci forma i godziny proponowanych przez nas zajęć, namów koleżanki, stwórzcie własną grupę i ćwiczcie w dogodnym dla was czasie pod okiem trenera. Można ćwiczyć przed pracą lub zaraz po pracy - godzina i dni zajęć są do ustalenia. Specjalnie dla was - stworzymy zajęcia ogólnorozwojowe dopasowane do poziomu grupy.

REWITALIZACJAOdnowa, regeneracja, odmłodzenie i odbudowa sił witalnych

Slimmy Jimmy
Slimmy Jimmy


ROLLMASAŻOpiera się na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, obracających się rolek. Działa tu także promieniowanie podczerwone, które rozgrzewa skórę i mięśni, wzmacniając działanie rolek. Efekty rollmasażu: redukcja cellulitu, ujędrnienie, zahamowanie rozkładu włókien kolagenowych, odżywianie, dotlenienie i uelastycznienie mięśni.

PLATFORMA WIBRACYJNATo urządzenie wspomagające odchudzanie i ujędrnianie. Angażuje do pracy wszystkie partie ciała, usprawnia proces wydalania z organizmu produktów ubocznych przemiany materii, co skutkuje poprawą ujędrnienia skóry i redukcją cellulitu.

ELEKTROSTYMULACJAUstalany dla każdego klienta indywidualny program na wybrane partie ciała pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej, powoduje utratę centymetrów w obwodach, poprawia elastyczność skóry, wzmacnia i regeneruje mięśnie, pomocny przy rehabilitacji po kontuzjach.

Slimmy Jimmy
Slimmy Jimmy


PRESOTERAPIA / DRENAŻ LIMFATYCZNYPodczas zabiegu zakładany jest specjalny skafander, którego komory stopniowo napełniane są powietrzem. Nacisk powoduje stymulację układu limfatycznego, dzięki czemu z organizmu usuwane są zbędne produkty przemiany materii i nadmiar wody. Jest to doskonały zabieg wspomagający terapie antycellulitowe i wyszczuplające.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWATo usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków. W pierwszej fazie następuje rozgrzanie tkanki przy pomocy głowicy z promieniowaniem podczerwonym. W drugim etapie działamy na skórę ultradźwiękami w celu rozbicia komórek tłuszczowych. Już po kilku zabiegach widoczne jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, poprawienie elastyczności skóry.

MASAŻ PRÓŻNIOWYTo zabieg, dzięki któremu można oddziaływać na skórę i tkankę podskórną, dzięki równoczesnej stymulacji mechanicznej i podciśnieniu. Jest to znakomity sposób, by wpłynąć pozytywnie na zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie skóry, poprawienie kształtów sylwetki, rozbicie komórek tłuszczowych i pobudzenie lipolizy.

Slimmy Jimmy
Slimmy Jimmy


MASAŻEDysponujemy również oddzielną, nastrojową salką do masażu. Potrzebujesz chwili odprężenia, chcesz się zrelaksować, bądź potrzebny ci porządny masaż sportowy zadzwoń i zarezerwuj termin.

 • masaż bańką chińską
 • masaż gorącymi kamieniami połączony z aromaterapią
 • masaż klasyczny
 • masaż relaksacyjny olejkami aromaterapeutycznymi
 • masaż wyszczuplająco-ujędrniający
 • masaż sportowy
 • masaż limfatyczny


Dzięki zajęciom w Slimmy Jimmy:
 • raz na zawsze pozbędziesz się cellulitu,
 • ujędrnisz swoją skórę,
 • wymodelujesz swoje ciało,
 • zrzucisz zbędne kilogramy,
 • wzmocnisz swoje mięśnie i nabierzesz kondycji ,
 • zrealizujesz swoje cele.


Nie zmarnuj zimy na leżenie przed telewizorem i zajadanie swoich kompleksów. Wykorzystaj ten czas mądrze i poświęć go na wizyty w Slimmy Jimmy, a już wiosną będziesz cieszył się z osiągniętych rezultatów.

Nie czekaj - umów się już dziś!

Slimmy Jimmy


Slimmy Jimmy
Pszczyna, ul. Warowna 13 / I piętro
www.slimmyjimmy.pl
tel. 503-124-979, 781-060-409