pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 2 listopada 2017
  • 30 listopada 2017
  • wyświetleń: 2960

Wycieczka na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, gdzie czekać będzie moc świątecznych niespodzianek i atrakcji.

Wycieczka odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia. W programie dla zainteresowanych spacer po mieście z pilotem, a także udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym na wrocławskim rynku. W pięknych drewnianych domkach będzie można wybierać świąteczne podarunki spośród wielu unikatów. W tym roku na Jarmarku pojawi się wyjątkowa ceramika z Ukrainy, biżuteria zatopiona z żywicy, świąteczne wyroby ceramiczne, litewskie przytulne koce z wełny, naturalne kosmetyki, rękodzielnicze artykuły dekoracyjne oraz wiele innych.

Na najmłodszych gości Jarmarku w Bajkowym Lasku czekać będą przepiękne bajki, które swoją magiczną wizualizacją i oprawą dźwiękową wprowadzą wszystkich maluchów do iście baśniowego świata, a przy wrocławskiej choince pojawi się nowość - dziecięca karuzela "Rudolf i przyjaciele".

Od godziny 16.30 do 18.30 na świątecznej scenie będzie można oglądać widowisko magiczne w wykonaniu Jędrzeja Bukowskiego, a także wysłuchać kolędowania w wykonaniu chóru Mistic - polscy gregorianie.

Wyjazd o godzinie 9.00 spod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16. Koszt wynosi 65 zł (członkowie PTTK z opłaconą składką za rok 2017) oraz 70 zł (pozostali uczestnicy). Cena obejmuje: przejazd autokarem/ busem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW.

Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 40 osób. Zapisy są przyjmowane do 3 grudnia lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej, ul. Rynek 15, tel. (32) 449-11-23.


Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj