pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 listopada 2017
  • wyświetleń: 3801

Za nami 22. edycja konkursu na najpiękniejsze ogródki przyblokowe

W piątek, 27 października w Osiedlowym Domu Kultury w Pawłowicach odbyła gala wręczenia nagród w XXII edycji konkursu na najpiękniejsze ogródki przyblokowe "Zielonym do Góry".

konkurs, ogródki przyblokowe, ogródek
Za nami 22. edycja konkursu na najpiękniejsze ogródki przyblokowe. · fot. Sabina Bartecka / UG Pawłowice


W 1992 roku odbył się pierwszy konkurs na najpiękniejsze ogródki, którego początkową ideą było zmobilizowanie mieszkańców osiedla do większej dbałości o zieleń. Konkurs po trzech latach został nazwany "Zielonym do Góry", a jego nazwa obowiązuje do dnia dzisiejszego.

Początkowo brały w nim udział wszystkie ogródki przed blokami. Później, tylko osoby, które dokonały stosownego zgłoszenia. Co roku do konkursu zgłaszanych jest około 100 ogródków.

W tegorocznej edycji konkursu mieszkańcy zaprezentowali wysoki poziom, a laureatami konkursu zostali mieszkańcy bloków przy ulicy Górniczej 2B oraz Polnej 20H. Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie smpawlowice.pl/tresc.aspx?artid=5433&typ=2

Wydarzenie jest współfinansowane przez gminę Pawłowice, Spółdzielnię Mieszkaniową Pawłowice i sponsorów.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.