pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 października 2017
  • wyświetleń: 2162

Uczniowie zbierali art. chemiczne dla podopiecznych Domu Dziecka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

W dniach 6-20 października szkolny wolontariat Szkoły Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku przeprowadził zbiórkę artykułów chemicznych dla podopiecznych Domu Dziecka "Przystań" w Pszczynie.

Akcja „Pachnące mydełko dla kogoś nieznajomego"
fot. Szkoła Podstawowa we Frydku


Akcja "Pachnące mydełko dla kogoś nieznajomego, lecz bliskiego" cieszyła się wielkim powodzeniem i zaangażowaniem zarówno dzieci jak ich rodziców. - Serdecznie dziękujemy za każdy gest dobroci i cieszymy się, że poprzez tę akcję możemy wesprzeć dzieci znajdujące się w trudniejszej sytuacji niż my. Na pewno nauczyliśmy się dzięki temu, że nawet najmniejsze dobro, gdy się je pomnoży urasta do wielkiej rangi - mówią organizatorzy akcji.

Aneta Pełka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj