pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 października 2017
  • 1 listopada 2017
  • wyświetleń: 29510

[ZDJĘCIA] Pogorzelcy z Goczałkowic-Zdroju proszą o wsparcie

Gospodarze z Goczałkowic-Zdroju, którym niespełna dwa tygodnie temu doszczętnie spłonęła stodoła, proszą o wsparcie. Pieniądze można wpłacać na konto bankowe OSP Goczałkowice-Zdrój.

Pogorzelcy z Goczałkowic-Zdroju proszą o wsparcie
Pogorzelcy z Goczałkowic-Zdroju proszą o wsparcie · fot. pless.pl


19 października na terenie gospodarstwa rolnego w Goczałkowicach-Zdroju przy ulicy Bór II wybuchł pożar. Ogień rozgorzał w drewnianej stodole. Niestety składowane w stodole słoma i siano błyskawicznie zajęło się płomieniami i mimo akcji kilkunastu zastępów straży pożarnej nie udało się uratować obiektu, który spłonął z całym mieniem.

Wszystko wskazuje na to, że ktoś celowo podpalił stodołę. Tak wynika z wstępnych ustaleń biegłego z zakresu pożarnictwa. Więcej o pożarze pisaliśmy w artykule "[ZDJĘCIA] Pożar drewnianej stodoły w Goczałkowicach-Zdroju".

Państwo Krzempek, którzy utrzymują się z prowadzenia gospodarstwa, apelują o wsparcie. Pieniądze dla pogorzelców z Goczałkowic-Zdroju można wpłacać na konto miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. W tytule przelewu należy wpisać "POŻAR". Nr konta bankowego: 65 8435 0004 0000 0010 4535 0001.

Pogorzelcy z Goczałkowic-Zdroju proszą o wsparcie · fot. pless.pl

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.