pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 października 2017
  • wyświetleń: 4203

[ZDJĘCIA] Nowy plac zabaw dla dzieci przy ul. Rubinowej w Kobiórze

W czwartek, 26 października o godzinie 14.30, w pogodny dzień, których tej jesieni niewiele, dokonano uroczystego otwarcia placu zabaw przy ulicy Rubinowej w Kobiórze.

Nowy plac zabaw dla dzieci przy ul. Rubinowej w Kobiórze - 26.10.2017 · fot. UG Kobiór


- To długo wyczekiwany obiekt, szczególnie przez najmłodszych mieszkańców osiedla - informuje Urząd Gminy.

Na uroczystości pojawiły się przede wszystkim dzieci, które w napięciu oczekiwały na obiecaną słodką niespodziankę. Towarzyszyli im rodzice i dziadkowie. Byli przedstawiciele władz samorządowych pod przewodnictwem wójta Eugeniusz Lubańskiego, który przywitał wszystkich zebranych i w paru słowach przedstawił historię realizacji tej inwestycji, dziękując przy tej okazji pracownikom urzędu, którzy w szczególny sposób przyczynili się do jej powstania. W imieniu mieszkańców osiedla podziękowała radna Beata Morawiec.

Milusińscy w napięciu oczekiwali na moment otwarcia. Zielony Klown wręczył nożyce wójtowi oraz dzieciom i wspólnie dokonano przecięcia wstęgi. Za furtką czekał koszyk ze słodkościami i kolorowe balony.

- Najważniejsze było jednak to, że wreszcie można było pokręcić się na upragnionej karuzeli, pohuśtać na huśtawce, zjechać ze zjeżdżalni, wspiąć się na wieżę, czy pobuszować w piaskownicy. Młodzież naszego gimnazjum zademonstrowała swoje umiejętności przy stole do tenisa stołowego. Przekazany mieszkańcom osiedla obiekt jest ogrodzony i monitorowany. Mamy nadzieję, że będzie służył najmłodszym długie lata - czytamy na stronie UG Kobiór.

new / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.