Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 października 2017
  • 4 listopada 2017
  • wyświetleń: 8456

Rusza Pszczyńska scena stand-upowa - na początek Rejent i Jurkiewicz

Za nami:

Agencja Eventowa De' Vento, Artystyczna Pracownia Sukien Ślubnych Karjona, Stand-up Polska oraz Hotel Imperium serdecznie zapraszają na otwarcie Pszczyńskiej sceny stand-upowej. Wydarzenie odbędzie się 4 listopada o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Hotelu Imperium.

4 listopada - Otwarcie Pszczyńskiej Sceny Stand-up


Zapowiada się wieczór pełen ostrych puent i niespodziewanych zwrotów akcji. Jest to pierwsza edycja imprezy, która z założenia będzie cykliczna. 4 listopada będziemy mieli zaszczyt gościć czołowych polskich stand-uperów - Sebastian Rejenta i Cezarego Jurkiewicza.

Sebastian Rejent:Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces.

Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi i dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego.

Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.Cezary Jurkiewicz:Komik, tekściarz, scenopisarz i hipochondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up, obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów. Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club oraz HBO tylko dla dorosłych. W 2011 roku założył pierwszą w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików. Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej The Second City.Data: 04.11.2017r.
Godz. 18.00
Miejsce: Hotel Imperium
Cena biletu: 25,00 zł

Bilety do nabycia:
  • w recepcji Hotelu Imperium
  • na portalu kupbilecik.pl
  • telefonicznie: 32/ 212-88-88, 32-210-15-00 mob. : 506-107-090


Organizatorzy:


Kontakt w sprawie wydarzenia : 794-638-368, 791-715-938

Patronem medialnym wydarzenia jest portal pless.pl

Serdecznie Zapraszamy!

Konkurs

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.