pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 października 2017
  • wyświetleń: 6956

Złodziej wszedł do otwartego mieszkania i okradł właściciela

W poniedziałek na ulicy Sznelowiec w Pszczynie uwadze sprawcy nie umknęły otwarte drzwi w jednym z tamtejszych mieszkań. Łupem złodzieja padły dokumenty, w tym dowód osobisty, karty bankomatowe oraz pieniądze. Ponadto sprawca próbował dwukrotnie pobrać pieniądze używając skradzionych kart.

Pszczyńscy policjanci apelują do wszystkich mieszkańców powiatu o zamykanie drzwi wejściowych do swoich mieszkań i domów. - Jak pokazuje wczorajsze zdarzenie, sprawcy kradzieży nie próżnują. Pamiętajmy, złodziej zawsze chętnie wykorzysta nieuwagę lokatorów i nieprzekręcony klucz w zamku kradnąc pozostawione w przedpokojach torebki i portfele - sygnalizują mundurowi.

Funkcjonariusze proszą również o zgłaszanie dyżurnemu pszczyńskiej komendy sytuacji, kiedy ktoś nieznajomy podejrzanie zachowuje się, np. próbuje otworzyć drzwi naciskając klamkę, wcześniej jednak nie pukając ani nie dzwoniąc. Można kontaktować się z policjantami wybierając numer telefonu do sekretariatu wydziału kryminalnego pszczyńskiej jednostki: (32) 449-32-80 lub do dyżurnego: (32) 449-32-55 oraz całodobowo dzwoniąc na numer telefonu alarmowego 997.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.