pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 października 2017
  • wyświetleń: 7474

Zapraszamy do sklepu zoologicznego przy ul. Bratniej w Pszczynie!

Artykuł sponsorowany:

W najbliższych dniach, 27 oraz 28 października w sklepie zoologicznym przy ulicy Bratniej 1 w Pszczynie będzie można otrzymać darmowe próbki pokarmu marki Farmina, a także otrzymać zindywidualizowany plan żywieniowy dla swojego zwierzaka. W tych dniach dla wszystkich klientów oferujemy również 10% rabatu na wszystkie produkty! Zapraszamy!

Sklep zoologiczny przy ul. Bratniej


W piątek od godziny 12.00 do 18.00 oraz w sobotę od 10.00 do 16.00 w sklepie dyżurować będą doświadczeni konsultanci firmy Farmina, producenta apetycznej karmy dla zwierząt. Na podstawie rasy zwierzęcia, jego wieku oraz dotychczasowych przyzwyczajeń żywieniowych przygotują dokładny plan dla każdego psa i kota.

Do każdego planu żywieniowego oraz produktu marki Farmina właściciel otrzyma w sklepie voucher na kolejne zakupy. W prezencie można będzie dostać kupon o wartości do 15 złotych.

Dodatkowo sklep zoologiczny w tych dniach oferuje 10% rabatu na wszystkie produkty! Sklep wędkarski, który mieści się w tym samym budynku, przygotował promocję w wysokości 15%!


Sklep zoologiczny przy ul. Bratniej
Sklep zoologiczny przy ul. Bratniej


Sklep zoologiczny oferuje bogaty wybór wysokiej jakości artykułów zoologicznych. Jest tu pokarm (różnych firm, a także na wagę) dla psiaków, kotów, chomików, rybek, ptaków. Są: legowiska miski, obroże, smycze i kagańce, a także mnóstwo zabawek dla pupili. Można kupić także piękne rybki i rośliny do domowego akwarium.

Rośliny akwariowe w sklepie zoologicznym przy ul. Bratniej


W tym samym budynku znajduje się również profesjonalny sklep wędkarski z wysokiej jakości sprzętem, także wyczynowym. Na piętrze mieści się także sklep z militariami.

Lokalizacja:



---

Sklep zoologiczny


ul. Bratnia 1A
43-200 Pszczyna
Tel. 506-142-415

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek: od 9.00 do 18.00
  • sobota: od 9.00 do 16.00
  • niedziela: od 8.00 do 14.00