pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 października 2017
  • wyświetleń: 5076

Urząd organizuje spotkanie dla osób chcących zamontować solary

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Za nami:

W czwartek w Urzędzie Gminy Miedźna odbędą się spotkania z mieszkańcami zainteresowanymi montażem zestawów solarnych na budynkach.

W związku z rozpoczęciem realizacji zadania "Modernizacja źródeł ciepła w budownictwie jednorodzinnym na terenie Gminy Miedźna", przewidującym montaż zestawów solarnych na budynkach jednorodzinnych z terenu Gminy Miedźna, pod koniec października zorganizowane zostaną spotkania dla uczestników projektu

Odbędą się one 26 października w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Miedźna, w różnych godzinach dla mieszkańców poszczególnych sołectw. O godzinie 16.00 spotkają się właściciele nieruchomości z sołectw Gilowice i Frydek, godzinę później mieszkańcy sołectw Góra, Miedźna i Grzawa, a o 18.00 mieszkańcy sołectwa Wola.

W programie spotkania przewidziano: przedstawienie harmonogramu prowadzenia prac na poszczególnych budynkach, rozdanie umów dotyczących ogólnych postanowień realizacji zadania w poszczególnych budynkach, a także rozdanie indywidualnych dokumentacji technicznych uczestnikom projektu. Będzie również okazja zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi na dotyczące inwestycji zagadnienia.

Dodatkowo, poza spotkaniem pytania związane z realizacją projektu można kierować na adres e-mail miedznasolary@gmail.com

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj