pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 października 2017
  • wyświetleń: 6551

Na drogach powiatu zatrzymano kilku pijanych kierowców

W ostatnich dniach policjanci z pszczyńskiej drogówki kilkukrotnie zatrzymywali kierowców, którzy nie powinni byli prowadzić samochodów. Większość z nich wcześniej spożywała alkohol, jedna osoba nie posiadała odpowiednich uprawnień.

16 października w Miedźnej ręce policjantów wpadł mieszkaniec tej miejscowości, który poruszał się ulicą Wiejską na motorowerze marki Kymco. Badanie przeprowadzonych przez funkcjonariuszy wykazało, że mężczyzna miał 0,75 promila.

Tego samego dnia w Gilowicach na ulicy Górnośląskiej skontrolowany został 52-letni mieszkaniec powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Również on poruszał się na motorowerze (marki Router). Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie, mężczyzna miał 1,05 promila.

Na listę nietrzeźwych kierowców wpisał się także 32-letni pszczynianin, który Nissanem Micrą podróżował ulicą Bieruńską w Pszczynie. Zatrzymany do kontroli mężczyzna wydmuchał 1,05 promila.

W miniony piątek na "Wiślance" w Warszowicach policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 45-letniego mężczyznę, mieszkańca Żor. Pomimo cofniętych uprawnień do kierowania (ze względów zdrowotnych) prowadził on samochód Ford Galaxy.

Także w piątek zatrzymany został nietrzeźwy kierowca Opla Corsy. 48-letni mieszkaniec powiatu kierował samochodem na ulicy Pszczyńskiej w Kobielicach. Badanie wykazało, że miał około 0,6 promila.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.