pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 października 2017
  • wyświetleń: 17636

[ZDJĘCIA] Protest przed siedzibą biura poselskiego PiS w Pszczynie

Wczoraj wieczorem przed siedzibą biura poselskiego PiS, przy ul. Warownej, grono osób zapaliło znicze i wywiesiło kartki z manifestem człowieka, który w środę, 18 października dokonał samospalenia w Warszawie. To protest przeciwko obecnej sytuacji w naszym kraju.

Wywieszenie manifestu człowieka, który dokonał samopodpalenia w Warszawie na witrynie biura delegatury PiS w Pszczynie - 22.10.2017 · fot. Andrzej Grynpeter


Niedzielne spotkanie to akcja, jak sam o sobie mówi organizator, Wojciech Śmieja - "zwykłego obywatela kraju", który nie zgadza się z prowadzoną polityką obecnego rządu. To wystąpienie inspirowane wydarzeniami warszawskimi.

- Wspominaliśmy człowieka, który podpalił się w Warszawie. Na witrynie PiS przykleiliśmy jego list. Postulaty, które w nim zawarł są również naszymi postulatami - mówią uczestnicy wydarzenia.

Loading...


Z założenia akcja była jednorazowa, choć podobnie jak przy protestach pod sądami w lipcu, nie można wykluczyć, że takie inicjatywy w społeczeństwie nie będą narastać i także w Pszczynie nie będziemy świadkami kolejnych tego typu wystąpień.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.