pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 października 2017
  • 29 października 2017
  • wyświetleń: 28822

Wiślanin stracił majątek w pożarze. Mieszkańcy zorganizowali zbiórkę

W czwartek, 12 października w Wiśle Małej palił się serwis ogumienia. W wyniku pożaru właściciel stracił swój majątek. Teraz mieszkańcy sołectwa zbierają dla niego pieniądze.

Pożar serwisu ogumienia w Wiśle Małej - 12.10.2017
Pożar serwisu ogumienia w Wiśle Małej - 12.10.2017 · fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24h - facebook.com/jastrzebskiedrogi/


- Apeluję o pomoc dla mojego kolegi, Eugeniusza Walczaka z Wisły Małej, którego doszczętnie zrujnował nieszczęsny pożar. Bezlitosny ogień zamienił jego wieloletni dorobek w kupę tlących się śmieci. Wczoraj widziałem go przy pogorzelisku. Stał pochylony, milczący. (...) Postarajmy się mu pomóc. Pokażmy, że nie został sam - apeluje Jan Kurczyk, organizator zbiórki.

Środki na pomoc dla pogorzelca można wpłacać na konto parafialne Wisły Małej, jego numer to: 74 8448 0004 0025 5152 2000 0101. W tytule przelewu należy wpisać "Dla pogorzelca Eugeniusza Walczaka z Wisły Małej".

pożar, Wisła Mała, ogumienie
Pożar serwisu ogumienia w Wiśle Małej - 12.10.2017 · fot. pless.pl - Pszczyńskie drogi


Przypominamy, do pożaru na terenie zakładu wulkanizacyjnego przy ulicy Bocianiej (w pobliżu granicy ze Strumieniem) doszło w czwartek, 12 października. Do akcji ratowniczej z jednostek na terenie powiatu pszczyńskiego wyjechało kilkanaście zastępów straży pożarnej, w tym samochody Państwowej Straży Pożarnej z Pszczyny i Ochotniczych Straży Pożarnych z okolicznych sołectw. Interweniowali także strażacy z Jastrzębia-Zdroju oraz innych miejscowości. W działaniach brało udział łącznie 28 zastępów straży pożarnej. Więcej informacji na temat tego zdarzenia można znaleźć tutaj.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.