pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 października 2017
  • wyświetleń: 4968

Ciąża pod okiem fachowców - nowa szkoła rodzenia w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj

Artykuł sponsorowany:

W Pszczynie przy ulicy Zamenhofa 4/3a otwarta została nowa szkoła rodzenia w Fizjosie. Powstała z potrzeby przyszłych rodziców, a w szczególności kobiet w czasie ciąży i tuż po porodzie, które potrzebują kompleksowej i specjalistycznej opieki. Oprócz grupowych spotkań, warsztatów i praktycznej wiedzy którą zapewnią nasze położne, zapewniamy również opiekę fizjoterapeutyczną w czasie ciąży i połogu.

Fizjos - Szkoła Rodzenia


Nowa szkoła rodzenia w naszym mieście to innowacyjny sposób patrzenia na kobiety w ciąży i w okresie poporodowym. Zrzeszamy wielu specjalistów, by wyczerpująco i szczegółowo przygotować wszystkie uczestniczki do porodu, okresu poporodowego i opieki nad noworodkiem. Naszym standardem jest indywidualne podejście do każdego rodzica z poszanowaniem jego poglądów i wartości.

Szkoła rodzenia to w świadomości większości osób ćwiczenia oddechowe, które widujemy w filmach. W rzeczywistości są one rzeczywiście ważnym elementem, ale stanowią tylko część tego, czego możemy nauczyć na naszych zajęciach. Oprócz grupowych spotkań, warsztatów i praktycznej wiedzy, zapewniamy także opiekę fizjoterapeutyczną w czasie ciąży i połogu.

Fizjos - Szkoła Rodzenia


Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, jak i indywidualnie, dzięki czemu wybrane tematy będą mogły być dostosowane do konkretnych potrzeb uczestniczek bądź par. Poruszamy tematykę związaną np. z dietą dla przyszłej mamy wegetarianki, osoby z nietolerancjami pokarmowymi lub z cukrzycą ciążową. Uczymy jak udzielić pierwszej pomocy noworodkowi. W programie edukacyjnym znajdą się również tematy związane z laktacją, karmieniem, czy stymulacją prawidłowego rozwoju dziecka podczas codziennych czynności. Oczywiście nasi specjaliści chętnie podejmą także inne nurtujące przyszłych rodziców tematy.

Fizjos - Szkoła Rodzenia


Z naszej strony zapewniamy:
  • kameralne grupy wykładowe, prowadzone w nowych, komfortowych i klimatyzowanych salach,
  • wykłady, warsztaty i terapie prowadzone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Zajęcia prowadzone z położną, fizjoterapeutą ginekologicznym, dietetykiem, neurologopedą, fizjoterapeutą dziecięcym, ratownikiem medycznym,
  • warsztaty praktyczne w czasie których przyszłe mamy nabędą umiejętności do opieki nad noworodkiem
  • możliwość indywidualnych konsultacji ze wszystkimi specjalistami,
  • ćwiczenia dla kobiet w ciąży oraz kobiet z małymi dziećmi,
  • Indywidualne terapie fizjoterapeutyczne kobiet ciężarnych i w połogu,
  • masaże dla kobiet w ciąży,
  • porady laktacyjne.


Fizjos - Szkoła Rodzenia


Jeżeli chcą Państwo świadomie i spokojnie, bezpiecznie i zdrowo przejść zarówno przez okres ciąży, jak i czas tuż po porodzie zapraszamy na zajęcia. Z dokładnym programem edukacyjnym i ofertą Szkoły Rodzenia Fizjos można zapoznać się na bezpłatnych spotkaniach organizacyjnych, najbliższe odbędą się 31 października i 7 listopada. Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc.

Zapisy na rejestracji pod numerem: 880-796-626. Więcej informacji na naszej stronie www.fizjos.pl

Fizjos - Szkoła Rodzenia


FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626