pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 października 2017
  • wyświetleń: 6496

Burmistrz z medalem, dyrektor gimnazjum z nagrodą ministra

W Katowicach burmistrz Dariusz Skrobol otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej, a dyrektor pszczyńskiego gimnazjum, Teresa Gandyk-Bigos odebrała nagrodę Ministra Edukacji Narodowej.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Katowicach - 10.2017 · fot. UM Pszczyna


We wtorek w Sali Marmurowej Urzędu Wojewódzkiego odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. W Katowicach spotkali się nauczyciele, pracownicy oświaty, samorządowcy oraz osoby zaangażowane w rozwój oświaty. Tego dnia wręczono Medale Komisji Edukacji Narodowej, nagrody Ministra Edukacji Narodowej, a także nagrody Śląskiego Kuratora Oświaty.

Z rąk Mariusza Trepki, wicewojewody śląskiego, a także Urszuli Bauer, Śląskiego Kuratora Oświaty, Medal Komisji Edukacji Narodowej odebrał burmistrz Dariusz Skrobol. W gronie nauczycieli wyróżnionych na szczeblu wojewódzkim, z gminy Pszczyna, znalazła się Teresa Gandyk-Bigos, która otrzymała nagrodę Ministra Edukacji Narodowej

Podczas uroczystości wyróżnienia otrzymali również nauczyciele z naszego regionu Maria Potyka z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 oraz Katarzyna Machnik ze Szkoły Podstawowej w Radostowicach.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.