pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 października 2017
  • 16 października 2017
  • wyświetleń: 34109

[WIDEO] Rajd Śląska w Suszcu. Samochód wjechał w kibiców!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W niedzielę przed południem w Suszcu na ulicy Piaskowej doszło do wypadku z udziałem załogi numer 1 (Gabryś/Natkaniec, Ford Fiesta R5), w którym poszkodowanych zostało dwoje kibiców.- Jedna z załóg, dojeżdżając do mety, przestrzeliła zakręt - zamiast skręcić, pojechała na wprost. Pojazd nie wyhamował przed kibicami i bokiem wjechał w ich grupę - relacjonuje nadkomisarz Wojciech Sobczak z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Poszkodowane zostały dwie dziewczynki. 11-latka została przetransportowana do szpitala przez helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Młodszą, 5-letnia dziewczynkę, zabrała karetka pogotowia ratunkowego. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rajd Śląska w Suszcu. Samochód wjechał w kibiców! - 15.10.2017 · fot. Jastrzębskie Drogi


- Samochód załogi numer 1 potrącił dwie osoby przy niewielkiej prędkości. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby ratunkowe zabezpieczające trasę i udzieliły wszelkiej niezbędnej pomocy poszkodowanym, którzy są przytomni, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - poinformowali organizatorzy Rajdu Śląska.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj