pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 9 października 2017
  • wyświetleń: 2787

Konkurs ekologiczny dla przedszkoli - "Nie dokarmiaj smoga"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Dzieci w wieku przedszkolnym mogą wziąć udział w konkursie "Nie dokarmiaj smoga". Jego celem jest poszerzenie wiedzy dzieci na temat proekologicznych postaw i zachowań.

Uczestnikami konkursu są dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczające do przedszkoli w powiecie pszczyńskim w wieku 3-6 lat. Głównym zadaniem jest zainteresowanie zjawiskiem niskiej emisji, negatywnych skutków jej oddziaływania na człowieka i środowisko naturalne oraz sposobów jej przeciwdziałania.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie osobiście lub za pośrednictwem swojego przedszkola prac do siedziby Przedszkola Publicznego nr 2 im. Juliana Tuwima na ulicy Zamenhofa 12 w Pszczynie. Rysunek plastyczny w formacie A3 lub A4 należy składać do 27 października w godzinach 8.00-15.00. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 14 listopada podczas II Zlotu Pszczyńskich Smogów na pszczyńskim rynku. Fundatorem nagród jest Urząd Miasta w Pszczynie.

Organizatorzy konkursu: Urząd Miasta w Pszczynie, Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Publiczne Przedszkole nr 2 im. Juliana Tuwima w Pszczynie, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

BM / pless.pl
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj