pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 października 2017
  • wyświetleń: 7160

Remont zaplecza przy basenie "Rolniczoka" za blisko 230 tys. zł

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Do końca listopada potrwają prace związane z remontem zaplecza sanitarno-szatniowego przy basenie Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie. Od 3 października pływalnia jest nieczynna.

basen w Rolniczoku
Ruszył remont zaplecza przy basenie "Rolniczoka" · fot. Powiat


Za niemal 230 tysięcy złotych powiat pszczyński wyremontuje szatnie, sanitariaty i klatkę schodową na obiekcie basenu byłego "Rolniczoka". Wyłoniony w drodze przetargu wykonawca uzupełni tynki, wykona gładzie gipsowe, roboty malarskie, okładziny ścienne z płytek i posadzki, wymieni instalację c.o., wodną i armaturę, instalację elektryczną oraz kanalizację sanitarną.

- Liczyliśmy, że uda nam się pozyskać środki na rozbudowę obiektu, jednak programy rządowe i unijne nie dają możliwości dofinansowania tego zadania. Dlatego podjąłem decyzję, że będziemy sukcesywnie remontować kolejne części basenu. Rozpoczynamy od sanitariatów, które aż prosiły się o remont. Chcemy zaplecze sanitarno-szatniowe przygotować tak, by uczniowie i mieszkańcy mogli z niego korzystać w komfortowych warunkach. Mam nadzieję, że w pewnym momencie usiądziemy do rozmów z gminą Pszczyna i zdecydujemy o rozbudowie obiektu - mówi starosta pszczyński, Paweł Sadza.

Na czas remontu pływalnia jest nieczynna.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj